Geri

ETİMESGUT VERGİ DAİRESİNDE SENDİKAMIZA KATILIMLAR DEVAM EDİYOR

27 Kasım 2014, Perşembe | 10:24
Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş beraberinde Genel Başkan Yardımcımız Tahir Yüzbaşıoğlu ile 26.11.2014 tarihinde Ankara 2 Nolu Maliye Şubemiz ile Etimesgut İlçe Temsilcimiz Rıfat Özgan, Vergi Dairesi Temsilcilerimiz Tolga Selvi ve Helmi Başpınar’ın düzenlediği toplantıda Etimesgut Vergi Dairesi, Mal Müdürlüğü ve Nüfus Müdürlüğü çalışanları ile bir araya geldi.

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, Sendikamız ve mücadelemizden bahsederek, “2014 yılı için hükümetle mutabakata vararak memurlarımızı 123 TL seyyanen artışa, 2015 yılı içinse %3+3 zamma mahkum eden malum Konfederasyon, tüm memurlarımızın emeklerini iktidara peşkeş çekmiştir. Bizler memurlarımız için haziran ayından bu yana ek zam talep ediyoruz. Memurlarımız enflasyon altında ezilmektedirler. 6 Aralık’ta Ankara Abdi İpekçi Parkı’nda ek zam talebimizi yineleyeceğiz” dedi.

Genel Başkanımızın konuşmasının ardından diğer sendikalardan istifa ederek, Sendikamıza katılan Mülkü Doğan, Canan Hacıoğlu, Aysun Yorulmaz, Kamer Lale, Nurhan Karatekin, Nurhan Savaş, Mahmut Çelebi, Sibel Turgut, Selma Çağlar, Şevki Demir ve Ferhat Ülkü’ye Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş Sendikamızın rozetlerini taktı.

Etkinliğe Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, Genel Başkan Yardımcımız Tahir Yüzbaşıoğlu, Ankara 2 Nolu Şube Başkanımız Ramazan Nacak, Şube Başkan Yardımcılarımız Türkeş Güney, Serkan Şengül, Vedat Ulu, Sezai Aladağ, Suat Hacıoğlu, Mustafa Şerefli, Ankara Batı Adliyesi Temsilcimiz Emrah Coşkun ve Etimesgut Vergi Dairesi, Mal Müdürlüğü ve Nüfus Müdürlüğü çalışanları katıldılar.
 Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 6