Geri

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI TEMSİLCİLİK ODAMIZI AÇTIK

23 Mayıs 2014, Cuma | 15:53
Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş beraberinde Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Öztürk, Osman Eksert ve Cafer Seçer ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Temsilcilik Odamızın açılışını 23 Mayıs 2014 tarihinde yaptı.

Temsilcilik odamızın açılışı dua okunmasıyla başladı.

Genel Başkanımız, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, “Kendin için istediğini bir başkası içinde isteyeceksin anlayışı içinde bugünlere geldik. Zaman zaman yalnız da kalabiliriz. Ama eğilmeden bükülmeden, hakkı  tutup kaldırmaya devam edeceğiz. Biz Türkiye sevdamız, ekmek için kavgamız diyerek çıktık bu yola. Sadece kendi mensuplarımız için değil, tüm halkımıza hizmet etmek için. Önce milli geliri büyütmek için çalışacağız, sonra da milli gelirden herkesin adil ve eşit bir biçimde hak alabilmesi için çalışacağız. 2 milyon 600 bin memur ekonomimize büyük katkı sağlıyorlar. Mesai mefhumu olarak çalışıyorsunuz. Alın terinizin ve emeğinizin karşılığını alabilmek için mücadele ettik, etmeye de devam edeceğiz. Başka Türkiye yok anlayışı içinde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hedef gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için de daha çok çalışacağız. İlkeli mücadelemizi daha çok çalışarak, hakkı tutup kaldırmaya devam ederek sürdüreceğiz” dedi.

Genel Başkanımızın konuşmasının ardından kurdele kesildi.

Temsilcilik odamızın açılışına Ankara 3 Nolu Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ankara Şube Başkanlarımız, İstanbul 5 Nolu Şube Başkanımız ve çok sayıda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı çalışanı üyelerimiz katıldı.

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş temsilcilik odamızın açılışının ardından beraberinde Ankara 3 Nolu Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Gümrükler Genel Müdürü Cenap Aşçı'yı ziyaret etti.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 15