Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

SOSYAL GÜVENLİK HAFTASINDA SGK BAŞKANINDAN KONFEDERASYONUMUZA ZİYARET


[ 13 Mayıs 2014, Salı – 15:37 ]

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Yadigar Gökalp İlhan ve kuruma bağlı Başkan Yardımcıları, Genel Müdürler ve Daire Başkanları Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Konfederasyonumuza ziyarette bulundular.

KONCUK: SGK PROBLEMLERİNİ ÇÖZEREK HALKIMIZA ETKİN HİZMET VERMELİDİR

Sosyal Güvenlik Haftasını kutlayarak sözlerine başlayan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Sosyal Güvenlik Kurumunun yaşayacağı her türlü sıkıntının toplumsal alana da yansıyacağını söyledi. Koncuk, “ Sosyal Güvenlik haftası nedeniyle konfederasyonumuza yapmış olduğunuz ziyaret bizleri memnun etmiştir. Bu ziyaret sizlerin hem kurumla hem de kurumlarla ilgili hassasiyetinizi göstermektedir. Sosyal güvenlik insanlarımızın açısından son derece önemlidir. Hizmetlerin verimli ve sistemli bir şekilde insanlara sunulmasında SGK’nın ciddi bir payı vardır. 3’lü yapının teke düşürülmesi sürecinde yaşanan problemlerin varlığını yakından biliyoruz, hala devam eden problemleri de biliyor ve görüyoruz. Ancak, biz inanıyoruz ki bu sorunlar da inşallah kısa zamanda çözülecektir.
Sosyal Güvenlik Kurumunda yaşanabilecek her sıkıntı toplumsal anlamda kendini gösterir. Sosyal güvenlik ülkelerin gelişmişliği ile alakalı bir göstergedir. Türkiye önümüzdeki süreçte edinilen tecrübeleri hayata geçirerek, problemleri çözerek sağlam bir sosyal güvenlik altyapısı oluşturmalı ve halkımıza çok daha kaliteli ve etkin hizmetler verebilmelidir.

Bu ülkenin en etkin sivil toplum kuruluşlarından birisi olan  Türkiye Kamu-Sen olarak sizlere elimizden gelen her türlü yardımı sunmaya hazırız. Bu çerçevede tekrar Sosyal Güvenlik haftasının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, ziyaretinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

İLHAN: ÇABAMIZ VATANDAŞLARIMIZA DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİNDİR

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Yadigar Gökalp İlhan ise, Türkiye Kamu-Sen’in bugüne kadar kendilerine verdiği destek için teşekkür etti. İlhan, “ İşbirliği son derece önemli, diyalog çok önemli. Geçmişte de her türlü vesile ile görüşlerinize başvurma gayreti içinde olduk. SGK olarak vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmetlerimizin etkinliği ve kalitesini artırmak adına çaba sarf etmekteyiz. Elbette eksik, hata ve yanlışlarımız olacaktır ama biz bu yaşanan problemleri sizlerin de katkısıyla çözme noktasında adımlar atmak arzusundayız. Ben tekrar şahsım ve kurumum adına Sosyal Güvenlik haftası nedeniyle bizleri kabul ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretin ardından Soysal Güvenlik Kurumu Başkanı Yadigar Gökalp İlhan Genel Başkanımıza günün anısına bir şilt takdim etti. Genel Başkanımız İsmail Koncuk ise SGK Başkanı Yadigar Gökalp İlhan’a Türkiye Kamu-Sen’in nostaljik radyosunu  armağan etti.

SGK Başkanı ve heyetinin Konfederasyonumuzu ziyaretinde Genel Başkan İsmail Koncuk’la birlikte , Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Türk İmar-Sen Genel Başkanı Necati Alsancak, Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sedat Yılmaz,  Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Mehmet Özer, Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci’de hazır bulundu.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 6
       
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |