Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

SGK ÇALIŞANI ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK


[ 05 Nisan 2014, Cumartesi – 10:43 ]

Sosyal Güvenlik Kurumu Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı için Türkiye’nin dört bir yanından gelen üyelerimiz ile Konfederasyonumuz Genel Merkezi’nde toplantı düzenlendi. Şehir dışında programı olması nedeniyle Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş'un katılamadığı toplantıya, Genel Merkez Yöneticilerimiz katıldı.  

Genel Başkan Yardımcımız Bayram Öztürk konuşmasında 22 yıllık sendikal mücadelemize değinerek, “Türkiye Kamu-Sen kuruluşundan bu yana varoluş ilkelerinden taviz vermeden hiçbir güç karşısında geri adım atmadan, mücadelesini kararlılıkla sürdürmüştür. Sendikal mücadelemizin 1992 – 2001 yılları arasındaki 9 yıllık süreci mahkemeler, Anayasa değişikliği, kanundan doğan hakların alınması, 2002 – 2013 arası ise, önce Toplu Görüşme ve daha sonrasında da Toplu Sözleşme süreçleri ile geçmiştir” dedi.

PROMOSYON SENDİKACILIĞI YAPMIYORUZ

Genel Başkan Yardımcımız Öztürk konuşmasının devamında promosyon sendikacılığı yapmadığımızı belirterek, “Bildiğiniz üzere yeni hizmet binamıza taşındık. Yeni binamızda konferans salonlarımız, toplantı salonlarımız, misafirhanemiz ve yemekhanemiz ile üyelerimize en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Biz malum sendika gibi promosyon sendikacılığı yapmıyoruz. Üyelerimiz ve memurlarımızın ihtiyaçları ne ise ona göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu doğrultuda Sosyal Güvenlik Kurumu’nun Görevde Yükselme Sınavı yapacağını ilan etmesinin ardından, hemen üyelerimiz için bir eğitim programı hazırladık. Konfederasyonumuz Genel Merkezi’nde alanında uzman eğitmenlerimiz ile eğitim verdik. Aynı zamanda derslerimizi web sayfamız üzerinden yayınlayarak, Ankara dışından sınava katılacak üyelerimizin de en iyi şekilde hazırlanmasını sağladık. Umuyoruz ki sınavı hak edenler, gerçekten başarılı olanlar kazanır. Türk Büro-Sen olarak, sınava girecek tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz” dedi.
 
Genel Başkan Yardımcımız Bayram Öztürk’ün konuşmasının ardından toplantı sona erdi.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 24
 
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |