Geri

GÜMRÜK ÇALIŞANLARININ SORUNLARINI MÜSTEŞAR YARDIMCISI VE PERSONEL DAİRE BAŞKANINA AKTARDIK

31 Ocak 2014, Cuma | 17:44
Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş beraberinde Genel Başkan Yardımcımız A. Tahir Yüzbaşıoğlu, Ankara 3 Nolu Şube Başkanımız Mehmet Soylu, Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sefer Nefes, Nimet Talakacı, Canan Ergöçmen ve İş Yeri Temsilcimiz Adem Baytemur ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sezai Uçarmak ve Personel Daire Başkanı Ramazan Metin’i ziyaret etti.

Ziyarette Genel Başkanımız, Gümrük çalışanlarının genel sorunları ile Genel Başkanımızın 9-10 Ocak tarihlerinde Habur Gümrük Kapısı ziyareti esnasında tespit edilen sorunları Müşteşar Yardımcısı ve Personel Daire Başkanına aktararak, bu sorunlar ile ilgili hazırlamış olduğumuz bir raporu da taktim etti. Yokuş, personelin moral motivasyonu açısından sorunların ivedilikle çözüme kavuşturulması gerektiğini kaydetti.

Müsteşar Yardımcısı Sezai Uçarmak ve Personel Daire Başkanı Ramazan Metin taleplerimiz ve tespitlerimizin doğru ve yerinde olduğunu belirterek, sorunların çözümü noktasında gerekli çalışma yapılacağını ve bu noktada sendikamızla irtibat içerisinde olunacağını ifade etmişlerdir. Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 3