Geri

ADALET ÇALIŞANLARININ SORUNLARINI MHP GRUP BAŞKAN VEKİLİ OKTAY VURAL’A AKTARDIK

16 Ocak 2014, Perşembe | 16:45
Türk Büro-Sen Adalet Çalışanlarının sorunlarını ve çözüm önerilerini gündeme getirmeye devam ediyor. CHP Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu tarafından 13.12.2012 tarihinde TBMM Başkanlığına sunulan ve ilerleyen günlerde Meclis Genel Kurulu’nda görüşülecek olan Adalet Çalışanların sorunlarının araştırılarak, alınması gereken önlemlerin belirlenmesi amacıyla bir Meclis Araştırması açılmasına ilişkin Meclis Araştırma Önergesinin görüşmesi öncesinde Türk Büro-Sen, Adalet Çalışanlarının sorunları hakkında bilgi vermek üzere TBMM’de Grup Başkanvekillerini ziyaret ediyor.

İlk olarak MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural ile gerçekleştirilen görüşmeye Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Arslan, Türk Büro-Sen Artvin İl Temsilcisi Uğur Özer, Türk Büro-Sen Ankara 14 Nolu Adliye Şubesi Başkanı Erol Bilir ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Erdal katıldı.

Türk Büro-Sen heyetinin Adalet Çalışanlarının sorunlarını ve çözüm önerilerini içeren bir rapor sunduğu MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, kendisine sunulan dosyayı inceledikten sonra, dosya içeriğini TBMM Genel Kurulu’nda değerlendireceklerini söyledi ve Adalet Çalışanlarının sorunları hakkında kendilerini bilgilendiren Türk Büro-Sen Yetkililerine teşekkür etti.

CHP ve AKP Grup Başkanvekillerinden de bu hususta randevu talebinde bulunan sendikamız ilerleyen günlerde diğer siyasi partiler nezdinde de bu konudaki girişimlerini sürdürecek.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1