Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MÜSTEŞARI MÜFTÜOĞLU İLE GÖRÜŞTÜK


[ 21 Kasım 2013, Perşembe – 12:21 ]

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş beraberinde, Genel Başkan Yardımcımız Nejla Öksüz ve Ankara 7 Nolu Şube Başkanımız Kadir Polat ile İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Seyfullah Hacımüftüoğlu’nu ziyaret etti.

Genel Başkanımız Yokuş, İçişleri Bakanlığı Çalışanlarının sorunlarıyla ilgili olarak hazırladığımız ayrıntılı bir raporu Müsteşar Hacımüftüoğlu’na taktim ederek, “Daha önce yapılan Görevde Yükselme Sınavında başarılı olupta, ataması henüz yapılmadığı için yedekte bekleyen Şube Müdürlerinin atamalarının yapılması, yeni tahsis edilen kadrolara yapılacak atamaların kurum içinden ve Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı kapsamında yapılması, Bakanlar Kurulu’nun 24.6.2013 tarih ve 2013/5002 sayılı kararına göre Programcı ve Çözümleyicilerin teknik hizmetler sınıfına geçirilmesi,  Nüfus İdarelerinde Ocak ayında başlanılacak olan yeni kimlik verilmesi işleminin sağlıklı yürütülebilmesi için metropol ilçelerde personel eksikliğinin giderilmesi ve personele fazla çalışma yaptırılacaksa karşılığının ücret olarak ödenmesi, personele hizmet içi eğitim verilmesi ve çalışma ortamlarının uygun hale getirilerek teknik donanım, güvenlik ve yardımcı hizmetli personel eksikliğinin giderilmesi, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nde yemekhane probleminin çözülmesi gerektiğini” ifade ettti.

Yokuş ayrıca, 31.8.2013 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu kurum ve kuruluşlarında Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Esaslarına dair Genel Yönetmelik Gereğince hazırlanacak, Görevde Yükselme Yönetmeliği hazırlıklarına ilişkin Sendikamıza bilgi verilmesi talebimizi de Müsteşar Hacımüftüoğlu’na iletti.

İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Seyfullah Hacımüftüoğlu ise taleplerimizin yerinde ve doğru tespitler olduğunu belirterek, “Sendikacılık önemli bir iştir. Örgütlü topluma inanan bir insanım. Yapıcı bir Sendikacılık anlayışı her şeyin üstündedir. Taleplerinizi inceleyerek, gerekli çalışmaları yapacağız. Konuyla ilgili olarakta Sendikanızı bilgilendireceğiz” dedi.
 
 


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 2
     
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |