Geri

EKONOMİ BAKANLIĞI ve HAZİNE MÜSTEŞARLIĞI'NDA AŞURE İKRAMINDA BULUNDUK

21 Kasım 2013, Perşembe | 12:17
Ankara 8 Nolu Şube Yönetimimiz Ekonomi Bakanlığı ile Hazine Müsteşarlığı’nda kurum çalışanlarına Muharrem Ayı münasebetiyle aşure ikramında bulundu.

Etkinliğe Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, Genel Başkan Yardımcımız Nejla Öksüz, 8 Nolu Şube Başkanımız Kamil Yılmaz, Şube Başkan Yardımcılarımız Ferzail Gürün, Mansur Akgüneş, Hasibe Uğuz, Tahsin Ezer ve Mediha Tamer katıldı.

Aşure dağıtımı öncesi Kerbela’da şehit edilen Hz. Hüseyin ve 72 arkadaşı ve tüm şehitlerimiz için dua edildi.

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, “Bundan 1374 yıl önce Kerbela’da katledilen Peygamber efendimizin torunu Hz. Hüseyin ve 72 arkadaşı ile birlikte tüm şehitlerimizi Muharrem ayı vesilesiyle bir kez daha yad ediyoruz. Allah İslam alemine böyle bir acı bir daha yaşatmasın. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Bu zor günlerde alt kimliği ne olursa olsun Türklük üst kimliğinde bulaşarak, birlikteliğimize sahip çıkmalıyız. Bizi biz yapan değerlerimizle kim kavgalıysa biz onlarla mücadele edeceğiz. Bizler Türkiye Kamu-Sen’liler olarak, “Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun” anlayışı içinde, millet olarak birliğimize ve bütünlüğümüze sahip çıkacağız. Vatan topraklarımızı atalarımızdan aldığımız gibi, evlatlarımıza torunlarımıa emanet edeceğiz” dedi.

Aşure dağıtımı sonrası Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş ve Genel Başkan Yardımcımız Nejla Öksüz, kurum çalışanlarını ziyaret ederek sorunları hakkında bilgi aldı. Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 7