Geri

ANKARA DEFTERDARI HİDAYET ALTINBAŞ’I ZİYARET ETTİK

22 Mayıs 2013, Çarşamba | 11:59
Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş beraberinde Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Ramazan Nacak, Şube Başkan Yardımcıları Türkeş Güney ve Serkan Şengül ile Ankara Defterdarı Hidayet Altınbaş’a yeni hizmet binalarına taşınmaları sebebi ile hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Defterdarlık personelinin sorunlarınında görüşüldüğü ziyarette Genel Başkanımız, “ Çalışma mekanlarının fiziki şartlarının iyileştirilmesi, personelin motivasyonu açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple hizmet binasının yenilenmesi personeli olumlu olarak motive edecektir. Ayrıca çalışma barışının sağlanması için tüm personele eşit mesafede durulması ve kurum içi etkinliklerin düzenlenmesi de çalışanları mutlu edecektir” dedi.

Ankara Defterdarı Hidayet Altınbaş ise, “ Çalışanlarımızın mutlu olması bizim için herşeyden önemli. Hizmet binamızın yenilenmesindeki amacımız, personelimiz hizmet verirken fiziki yetersizlikler yüzünden yaşanan problemleri ortadan kaldırmaktır. Personelimizin daha sağlıklı bir ortamda çalışacağı için bizlerde çok mutluyuz” dedi.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1