Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

GİB İNSAN KAYNAKLARI DAİRE BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜK


[ 10 Mayıs 2013, Cuma – 09:36 ]

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş beraberinde, Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Öztürk ve A. Tahir Yüzbaşıoğlu ile Gelir İdaresi İnsan Kaynakları Daire Başkanı Kadir Cabur'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
 
Çalışanların sorunlarının görüşüldüğü ziyarette Genel Başkanımız Yokuş, " 666 Sayılı  KHK ile kaldırılan fazla mesai ücretleri yüzünden personel mağdur olmuştur. Hayat standartlarında ve alım gücünde ciddi düşüşler yaşanmıştır.  Ayrıca eşit işe eşit ücret uygulaması tam anlamıyla hayata geçirilememiştir. Kamu kurumlarında iş tanımları yeniden ve doğru bir şekilde yapılmalı memurların mağduriyetleri giderilmelidir. Yan yana masalarda çalışarak aynı işi yapanlar arasında ücret uçurumları bulunmaktadır. Bu sorununda çözülmesi çalışma barışını yeniden sağlayacaktır. Biz bu konuda sorumlu sendikacılık anlayışımız gereği bir ilke imza attık. Türkiye'nin dört bir tarafından Maliye Bakanlığı ve GİB çalışanlarının katılımıyla bir çalıştay düzenledik. Sorunları yerinde ve en doğru şekilde tespit ederek, çözüm yollarını aradık" dedi. Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, çalıştay kitapçığımızı Kadir Cabur'a takdim etti.
 
Gelir İdaresi İnsan Kaynakları Daire Başkanı Kadir Cabur ise, "Personelimizle iletişimimizi en sağlıklı şekilde yürütmek için büyük emek harcıyoruz. Bu noktada sendikalara da büyük görev düşüyor. Sendikalı olmak sesinizin daha gür çıkması demektir. Sizde yapmış olduğunuz bu güzel çalışma ile memurun sesi olmaya devam ediyorsunuz. Bu noktada bizim personelimiz için yapabileceğimiz ne varsa yaparız. Çalışanımız mutlu olsun istiyoruz" dedi.
 
Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, sendikamızın sosyal yaşama yönelik, yılda 3 sayı olarak planladığı Dergimiz "Sence"den bir adet İnsan Kaynakları Daire Başkanı Kadir Cabur'a hediye etti. 
 
Cabur, " Sendikal faaliyetler dışında, sosyal hayata yönelik bir çalışma yapmanız çok güzel.  Çalışmalarınızın devamını dilerim" dedi.
 
Yeni görevinde Kadir Cabur'a başarılar dileriz. 


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 3
   
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |