Geri

NÜFUS VE VATANDAŞLIK İŞLERİ ANKARA ESKİ İL MÜDÜRÜ SENDİKAMIZA ÜYE OLDU

07 Mayıs 2013, Salı | 17:09
Nüfus Çalışanlarının Fehmi Abisi Sendikamızda…

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş beraberinde Genel Başkan Yardımcımız Nejla Öksüz, Ankara 7 Nolu Şube Başkanımız Kadir Polat ve Şube Başkan Yardımcısı Meral Özdemir ile Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Ankara İl Müdürlüğü görevinden Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Şube Müdürlüğü’ne atanan Fehmi Tercan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Nüfus çalışanlarının sorunlarının ve bu sorunların çözüm önerilerinin görüşüldüğü ziyarette, kesintisiz 25 yıl boyunca Aksaray, Denizli ve Ankara İl Müdürlüğü görevleri sebebiyle sendikamıza üye olamayan Fehmi Tercan yeni görevi dolayısıyla sendikamıza üye oldu.

Fehmi Tercan Bey Sendikamıza üye olma mutluluğunu şu sözlerle ifade etti; “ 35 senelik memuriyet hayatım var. Fakat daha önce ifa ettiğim İl Müdürlüğü görevlerim sebebiyle sendikamıza üye olamıyordum. Üye olamasamda Sendikamızın her hizmetinde bulunmaya çalıştım. Şimdi ise çok şükür yeni görevimden dolayı resmi üyelik sıfatımı kazandım. Türk Büro-Sen üyesi olduğum için çok mutluyum” dedi.

Genel Başkanımız da, “Yıllarca gönül gönüle birlikte çalıştığımız, büyüğümüz Fehmi Bey’in sendikamızda resmi üyelik sıfatı kazanmış olması bizim içinde bir grur vesilesidir” dedi.

Döner Sermaye Şube Müdürlüğü görevinde Fehmi Tercan’a başarılar dileriz.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 2