Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

İŞKUR GENEL MÜDÜRÜ YAZICI İLE GÖRÜŞTÜK


[ 20 Mart 2013, Çarşamba – 09:51 ]

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, Genel Başkan Yardımcılarımız Hüseyin Aslan, A. Tahir Yüzbaşıoğlu ve Yüksel Seven ile birlikte İŞKUR Genel Müdürü Dr. Nusret Yazıcı’yı ziyaret etti.

Sayın Genel Müdür Dr. Nusret Yazıcı’ya, Genel Başkanımız tarafından personel sorunlarının yer aldığı bir dosya takdim edildi.

İŞKUR personelinin sorunlarının görüşüldüğü ziyarette Genel Müdür Nusret Yazıcı, 10 Mart 2013 tarihinde yapılan Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavının iptal sürecini değerlendirerek sınavın en kısa sürede Ankara’da yapılacağının bilgisini verdi.

Talebimiz olan V.H.K.İ kadrolarının verilmesi konusunda ise, yazılı bir kriter getirilerek bu kadroların verileceğini belirten Yazıcı, 666 Sayılı KHK sonrasında aday memurluktan kadroya geçtikleri halde  ikramiyelerini alamayan personelin mağduriyetinin giderilmesi için Maliye Bakanlığı ile görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

Sendikamızın talebi olan çalışanlar arası ücret farklılıklarının giderilmesi ve tüm sözleşmeli personelin kadroya alınması hususunda ise İŞKUR olarak bakış açılarının olumlu olduğunu söyleyen Genel Müdür Dr. Nusret Yazıcı, çalışanların kendileri ile ilgili her türlü talep ve sıkıntılarının karşılanmaya çalışıldığını, çalışanların performansından son derece memnun olduklarını, kurum çalışan sayısının gün geçtikçe arttığını, vatandaşa daha iyi hizmet sunabilmek için büyük bir özveriyle çalıştıklarını, 2013 yılı içerisinde 1 milyon kişiye iş imkanı sağlamayı hedeflediklerini ifade etti.

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, 28 – 30 Aralık 2012 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz ÇSGB, SGK, İŞKUR, DPB Çalışanları Çalıştayımızdan bahsederek, “çalıştayımıza ülkenin dört bir yanından gelen İŞKUR personeli iştirak etmiş ve sorunlarını dile getirmiştir. Çalıştay sonuç bildirgemiz ve kurum sorunları kitapçık haline getirilerek başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Başbakana, Bakanlar Kuruluna, Siyasi Parti Liderlerine ve İŞKUR üst düzey yöneticilerine gönderilmiştir” dedi.

İŞKUR Genel Müdürü Sayın Nusret Yazıcı ile sıcak bir ortamda geçen görüşmemizde, Sayın Genel Müdür sendikamızın taleplerine olumlu baktığını ifade etti.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 1
       
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |