Geri

NÜFUS HİZMETİ BÖYLE SUNULMALI

14 Mart 2013, Perşembe | 18:20
Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, Genel Başkan Yardımcımız Nejla Öksüz ve 7 Nolu Şube Başkanımız Kadir Polat’la beraber Çankaya Nüfus Müdürlüğü  çalışanları ile bir araya geldiler.

Çankaya Nüfus Müdürü  Mustafa  Güngörlü, Genel Başkanımıza personelin sendikamızdan beklentilerini aktardı. Nüfus çalışanlarının sorunlarıyla ilgili sendikamızın gerçekleştirdiği  çalışmalar konusunda yaptığı bilgilendirmeden sonra  Genel Başkanımız, İçişleri Bakanlığı Çalıştayı kitapçığımızı Müdür Bey’e takdim etti.

Nüfus Müdürü Güngörlü,  yeniden dizayn edilen hizmet binasını  Genel Başkanımız ve beraberinde bulunanlara gezdirdi.  Çankaya Nüfus Müdürlüğü’nde bu güne kadar kamu kurumlarında rastlamadığımız ilkleri gördük. Nüfus hizmeti almak için gelen vatandaşın bebeği bile düşünülerek, onlar için özel bebek odası dizayn edilmiş. Çalışanların ortamı gayet güzel ve ferah, her türlü ihtiyaç düşünelerek tasarlanmış.

Ziyaret sırasında, Genel Başkanımızı ve ekibini kurum personeli zanneden vatandaşlar, sunulan nüfus hizmetinin kalitesi ve ortam için Genel Başkanımıza teşekkür ettiler.

Biz de Sendika olarak, gerçekten insan onuruna yaraşır, sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturdukları için başta Nüfus Genel Müdürümüz Ahmet Sarıcan, İlçe Nüfus Müdürümüz Mustafa Güngörlü olmak üzere,  emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 5