Geri

MALİYE MÜSTEŞARI NACİ AĞBAL’LA GÖRÜŞÜLDÜ

16 Ağustos 2012, Perşembe | 16:17
Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş ve Genel Başkan Yardımcısı Tahir Yüzbaşıoğlu, 16 Ağustos 2012 tarihinde Maliye Bakanlığı Müsteşarı Sayın Naci Ağbal’a makamında bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette; uzmanlık ve görevde yükselme sınavlarının açılması (yardımcı hizmetliler dahil), aynı yerde aynı işi yapan çalışanlar arasındaki ücret adaletsizliğinin giderilmesi, uzmanlıkta merkez-taşra ayrımına son verilmesi, servis hizmeti verilmesi, Genel İdari Hizmetlerde çalışan şoför ve güvenlik görevlilerine V.H.K.İ verilmesi, son yayınlanan Görevde Yükselme Yönetmeliği’nde ki unvanlar arasındaki ayrımların giderilmesi, ek ödemelerin emekli aylıklarına dahil edilmesi; başta olmak üzere, en son Toplu Sözleşme görüşmelerinde ki sendikamızın talepleri, maddeler halinde Sayın Müsteşarımız Naci Ağbal’a iletilmiştir.

Görüşmede Müsteşar Ağbal, tüm konularla birebir ilgilenileceğini ve bu konulardan bazıları hakkında ilgili birimlerin çalıştığını ifade etmiştir. Samimi geçen görüşme sonrası, sorunlarla ilgili hazırlanan dosya kendisine takdim edilmiştir.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 4