Geri

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI ÇALIŞANLARININ DİKKATİNE

16 Ağustos 2012, Perşembe | 16:14
2012 Londra olimpiyat oyunlarına büyük ümitlerle katılmıştık. Özellikle olimpiyat tarihinde ilk defa 100 sporcu barajını aşarak 114 sporcumuz yarışmalara iştirak etti.

Aldığımız sonuçlar ise beklentilerimizin çok gerisinde kaldı. Uluslar arası gözlemciler, başarısız olan ülkeler kategorisine Türkiye’yi de dahil etti. 2020 olimpiyatlarına aday olan bir ülke olarak atletizmde bayanlar kategorisi ile Tekvando sporunda aldığımız madalyalar dışında başarısız olduk. Başta ata sporumuz güreş olmak üzere, halter ve boks gibi branşlarda ise hayal kırıklığı yaşadık.

Gençlik ve Spor Bakanlığında örgütlü bir sendika olarak, sporda başarısızlığımızın nedenleri ile çözüm önerilerini içeren bir çalışmayı kamuoyu ile paylaşmak amacıyla, Gençlik ve Spor Bakanlığında çalışan üyelerimizin görüş ve düşüncelerine ihtiyacımız vardır. Bu konudaki görüş ve düşüncelerinizi www.turkburosen@turkburosen.org.tr adresimize E-posta yolu ile veya 0312 424 22 19 nolu faksımıza 25 Ağustos 2012 tarihine kadar gönderilmesini önemle rica ederiz.


                                                                                                                                                                                       Türk Büro-Sen Genel MerkeziFoto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1