Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

GENEL BAŞKANIMIZ, GENÇLİK VE SPOR ÇALIŞANLARININ SORUNLARINI DİNLEDİ


[ 05 Mayıs 2012, Cumartesi – 10:44 ]

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, başlayan Toplu Sözleşmelerde kamu çalışanlarının sorunlarını masaya taşımak adına, üyelerimizi kurumlarında ziyaret etmeye devam ediyor.
 
Genel Başkanımız son olarak, Ankara 5 No’lu Şube Başkanı Selahattin Hüsnü Kara ve Şube Yönetim Kurulu üyelerinin de katılımıyla 4 Mayıs 2012 günü Gençlik ve Spor Bakanlığı ve bakanlığa bağlı Genel Müdürlükleri ziyaret etti.
 
Kurum çalışanlarının sorunlarını dinleyen Genel Başkanımız daha sonra Spor Kuruluşları Daire Başkanı Nurullah Özen, Personel Daire Başkanı Ahmet Ak, İdari Mali İşler Daire Başkanı H. Levent Kayış ve  Spor Genel Müdürü Yardımcısı Tamer Taşpınar ile makamında görüştü.
 
Yapılan görüşmelerde Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş ve Ankara 5 No’lu Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz, Gençlik ve Spor Bakanlığı çalışanlarının sorunlarını iletti. İlçe Müdürlüğü kadrolarının halen boş bulunduğunu ifade eden Genel Başkanımız, yükselme sınavına girerek başarılı olan 164 kişinin neden bu kadrolara atanmadığını Toplu Sözleşme masasında Türk Büro-Sen’in dile getireceğini ifade etti. İl Müdürleri atamalarında liyakatin esas alınmadığını ifade eden Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, İl Müdürlüğü görevinden alınanların mali açıdan uğradıkları kayıpların telafi edilmesi gerektiğini söyledi. Kurumda yapılacak olan atamalarda kurum içi atamalara öncelik verilmesinin sendikamızın talepleri arasında olduğunu belirten Genel Başkanımız Yokuş, kurum çalışanlarının; müsabaka ücretlerinin azlığı, servis ve kreş ile ilgili sorunlarının da çözümünü istediklerini dile getirerek, Gençlik ve Spor çalışanlarının tüm sorunlarının Toplu Sözleşme masasına taşınacağını ifade etti.
 


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 9
 
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |