Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

NÜFUS VE VATANDAŞLIK İŞLERİ GENEL MÜDÜRÜ SARICAN’A TALEPLERİMİZİ İLETTİK


[ 02 Nisan 2012, Pazartesi – 12:31 ]

Genel Başkan Fahrettin Yokuş, Ankara 7 No’lu Şube Başkanı Kadir Polat, Şube Yönetim Kurulu üyeleri Meral Özdemir, Mevlit Yayabaşı ve İş Yeri Temsilcisi İdris Özsarı’dan oluşan Türk Büro-Sen heyeti, 2 Nisan 2012 Pazartesi günü Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Dr. Ahmet Sarıcan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş tarafından; Genel Müdürlük personelinin çocukları için kreş ihtiyacının ivedilikle çözümlenmesi ve 666 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile 4/B kadrosunda Sözleşmeli personel olarak görev yapmakta iken 4/A kadrosuna geçirilen personelin, durumları uygun olanlardan Memur unvanlı personel e V.H.K.İ. Hizmetli unvanlı personele Teknisyen ya da Teknisyen Yardımcısı unvanının verilmesi hususundaki taleplerimiz, Genel Müdür Sarıcan’a iletildi.

Yapılan görüşmede ayrıca, Mahkemelerce bilirkişi olarak çağrılan, İlçe Nüfus Müdürlüğü personeline yol giderleri tazminatının ödenmesinin sağlanması, Arşiv Daire Başkanlığı restorasyon atölyesinde Kimya Bölümü mezunu olup, G.İ.H sınıfında görev yapan personel için Kimyager kadrosunun tahsis edilmesi, halen görev yapan personel için iş gücü riski tazminatı verilmesi, zehirli ve kimyasal maddelerin zararlarının azaltılmasına karşı süt ve yoğurt verilmesi ile yılda iki kez sağlık taramasından geçirilmesi taleplerimiz dile getirildi. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Dr. Ahmet Sarıcan, sendikamızın taleplerini not alarak, taleplerimizin dikkate alınacağını ifade etti.

Genel Müdür Sarıcan ile sendikamızın yapmış olduğu görüşmede; Nüfus ve Vatandaşlık İşleri çalışanlarının, Yenimahalle Müftülüğü’nden mescit için geçici görevli imam tahsisinin sağlanması için talep edilmesi ile Genel Müdürlük bahçesinde personelin kullanımı için yeni oturma gruplarının yaptırılması konusundaki istekleri de iletildi.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 1
       
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |