Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

OTURARAK DEĞİL, YERİNDE ÇÖZÜM İÇİN GÜMRÜK KAPILARINI AÇTIK


[ 27 Mart 2012, Salı – 15:56 ]

Genel Başkan Yardımcımız Cafer SEÇER ve beraberinde Ankara 3.Nolu Gümrük Şube Başkanı Mehmet SOYLU ve Şube Başkan Yardımcısı Rahime ÖZCAN 14.03.2012 – 24.03.2012 tarihleri arasında İstanbul, Edirne ve Tekirdağ İllerinde Büro Hizmet Kolumuza bağlı, Gümrük çalışanlarının sıkıntılarını yerinde tespit etmek amacıyla kurum ziyaretleri düzenlediler. Edirne İlinde başlayan programa, Edirne Şube Başkanı Memduh ÖRÜŞ ve Şube Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Önal’da eşlik ettiler.

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Sn. Kaptan KILIÇ’ın makamında ziyaret edilmesinin ardından Kapıkule Gümrük çalışanları ile bir araya gelen Yönetim Kurulu Üyelerimiz, çalışanların sorunlarını tek tek dinleyerek, karşılıklı istişarelerde bulundular.

Genel Başkan Yardımcımız ve beraberindeki Şube Başkanlarımız Kapıkule Gümrük Müdürlüğü çalışanlarının hepsi ile tek tek görüşebilmek için gece geç saatlere kadar vardiya değişimini bekleyerek tüm çalışanların sıkıntılarını dinlediler.

Daha sonra sırasıyla Hamzabeyli, Pazarkule ve İpsala Gümrük Kapısı çalışanları da ziyaret edilerek, her birimde farklı olan sorunlar Genel Başkan Yardımcımız ve Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından dinlendi.

Edirne programının ardından Tekirdağ Gümrük Müdürlüğü’nü ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız ve Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz Tekirdağ Şube Başkanı Adnan GÜREL’in de katılımıyla Tekirdağ Gümrük çalışanları ile bir araya gelerek Gümrük Müdürlüklerinin Genel sorunları ile ilgili toplantı düzenlendi.

Ertesi gün İstanbul Anadolu yakası Sabiha Gökçen Hava Limanı, Erenköy ve Haydarpaşa Gümrük müdürlükleri, TASİŞ ziyaret edilerek çalışanların sorunları yerinde dinlendi.

Daha sonra Karaköy’de bulunan Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü başta olmak üzere sırasıyla Halkalı ve Ambarlı Gümrük Müdürlükleri de ziyaret edilerek, son olarak Atatürk Hava Limanı’nda görevli Gümrük çalışanlarının sorunlarının yerinde dinlenmesiyle program son buldu.

Program esnasında edinilen bilgiler ışığında, Türk Büro-Sen olarak bundan önce de olduğu gibi Gümrük çalışanlarının tüm sıkıntıları gerek Kurum İdari Kurullarında, gerekse Toplu Sözleşme masalarında dile getirilmeye devam edecek ve çözümü için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 21
       
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |