Geri

GENEL BAŞKANIMIZ FAHRETTİN YOKUŞ GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI'NI ZİYARET ETTİ

15 Mart 2012, Perşembe | 11:24

Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ 14.03.2012 tarihinde Gelir İdaresi Başkanlığı’nı ziyaret ederek, çalışanların sorunlarını yerinde dinledi. Ankara 2 nolu Şube Başkanı Gülümser Yüksel ŞENGÜL ve Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte gerçekleştirilen ziyarette Gelir İdaresi Başkanlığı çalışanları; "Hiçbir sendika başkanının kendilerini ziyaret etmediğini ve Türk Büro-Sen tarafından ziyaret edilmekten çok mutlu olduklarını" söylediler.

Kurum ziyaretleri sırasında GİB'de yeni işe başlayan çalışanlar sendika üye formlarını doldurarak Türkiye Kamu-Sen çatısı altına girdiler.

Aynı zamanda Tıp Bayramı dolayısıyla Maliye Bakanlığı Temsilcimiz Dr. Ali UYSAL, Genel Başkanımız ve Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz tarafından ziyaret edildi. Maliye Bakanlığı Garaj çalışanlarını da unutmayarak ziyaret eden Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ ve Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz, Sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verdiler ve ardından Maliye Bakanlığı Temsilcimiz Emine İŞ ziyaret edildi. Ziyaret esnasında orada bulunan Sendikamızın kuruluş yıllarında yöneticilik yapan Mehmet ÖZDAL ve Eski Maliye Şubesi Başkanı Veysel EROL, genç çalışanlara geçmişten bugüne sendikal süreci aktardılar.
 
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 13