Geri

GENEL MERKEZDE NÜFUS ÇALIŞANLARIYLA BULUŞTUK

25 Şubat 2012, Cumartesi | 14:30

Genel Merkez Yönetim Kurulumuz, Ankara 7 nolu şubemizin kapsamında bulunan nüfus temsilcilerimiz ile Şube Başkanı ve Şube Başkan yardımcıları Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi’nde bulunan Türk evinde toplantı düzenledi. Toplantıya Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ, Genel Başkan Yardımcılarımız Osman EKSERT, Hüseyin ASLAN ve Tahir YÜZBAŞIOĞLU katıldı. Açılış konuşmasını yapan Ankara 7 nolu Şube Başkanımız Kadir POLAT Şube Yönetim Kurulunu Ve Genel Merkez Yönetim Kurulunu tanıttı.Nüfus çalışanlarının sorunlarının çözümü için Nüfus Genel Müdüründen, Genel Başkanımız adına randevu talep etiklerini ve sorunları Genel Müdür’e ileteceklerini söyledi.

Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin YOKUŞ Türkiye Kamu-Sen’in memur sendikacılığına başlama sürecini ve karşılaştıkları yasal zorlukları anlattı. Genel Başkan “4688 Sayılı Kamu Görevlileri Kanununda yapılması planlanan değişikliklerin, hak arama mücadelesindeki özgürlüğü geriye götüreceğini ifade etti.

Cumhuriyet tarihinde memurun ilk defa Ocak ayına zamsız maaş alarak girdiğini ifade eden Genel Başkan Fahrettin YOKUŞ, ama tüm olumsuzlulara ve baskılara rağmen Türkiye Kamu-Sen’in ve Türk Büro-Sen’in hak mücadelesinden geri adım atmayacağını, sonuna kadar birlik, beraberlik içerisinde haklarımızı savunacağımızı bir kez daha dile getirdi.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 9