Geri

GENEL BAŞKANIMIZ, VERGİ DAİRESİ ÇALIŞANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

07 Aralık 2011, Çarşamba | 15:06

Ankara 2 No’lu Şube’nin düzenli olarak gerçekleştirdiği Vergi daireleri toplantılarının bu ay ki buluşması, Muhammed Karagöz Vergi Dairesi, Yahya Galip Vergi dairesi, Yeğenbey Vergi Dairesi ve Siteler Vergi dairesinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıya, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Ankara 2 No’lu Şube Başkanı Gülümser Yüksel Şengül, Ankara 2 No’lu Şube Başkan Yardımcıları ve Vergi Dairesi çalışanı üyelerimiz katıldı.

Vergi Dairesi çalışanlarına hitaben bir konuşma gerçekleştiren Genel Başkan Fahrettin yokuş, sendikacılığın ve sendikalaşmanın önemine değindi. Bakan Bülent Arınç’ın birkaç gün önce konfederasyonumuzu hedef alan açıklamalarına ilişkin gelen bir soruyu da yanıtlayan Genel Başkan Yokuş; “Türkiye Kamu-Sen camiası başkalarına benzemez. Tehditle, ayrımcılıkla, iftiralarla sindirilemez. 400bin şerefli Türkiye Kamu-Sen üyesi azim ve kararlılıkla mücadelesine devam edecektir. Bakan Arınç’a şunu bir kere daha hatırlatıyoruz, bu yaptığınız açıklamalar hem Anayasa hem de kanunlarımız önünde suçtur. Vatandaşları oylarının rengine göre değerlendirmek sizin hakkınız da, haddiniz de değildir.” dedi.

Gerçekleştirilen toplantıda, Yeğenbey Vergi Dairesi Temsilcisi Songül Uçakçıoğlu ayın temsilcisi seçildi. Uçakçıoğlu’na Genel Başkanımızın imzaladığı bir kitap hediye edildi.


Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 2