Geri

SENDİKAMIZDAN SGK BAŞKANI FATİH ACAR’A ZİYARET

23 Kasım 2011, Çarşamba | 10:33

Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Genel Başkan Yardımcısı Cafer Seçer, Ankara 1 No’lu Şube Başkanı Dinçer Güler, Ankara 4 No’lu Şube Başkanı Alper Yıldırım, Ankara 6 No’lu Şube Başkanı Yücel Özer ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri, SGK Kurum Başkanlığı’na yeni atanan Fatih Acar’ı 22 Kasım 2011 günü makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ziyarette, Sosyal Güvenlik Kurumu için yeni yönetimin bir milat olarak kabul edildiği belirtilerek; Genel Başkan Fahrettin Yokuş tarafından Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü’nün sınavla verilmesi konusunda ki talebimiz iletildi. Kurumla ilgili çıkarılan KHK’nın kurum çalışanları üzerinde moral bozukluğu yarattığını ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Cafer Seçer ise, özellikle ikramiye konusunda rahatsızlık olduğunu ifade etti.

Kurumda en çok fiziki mekanların ve çalışma koşullarının önemsendiğini ifade eden SGK Kurum Başkanı Fatih Acar, Ocak 2012’ye kadar kurum içine yönelik çalışmalar yapılacağını söyledi. Sendika heyetimizin taleplerimizi not alan SGK Kurum Başkanı Fatih Acar, talep ettiğimiz konuların değerlendirileceğini ifade etti.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1