Geri

MUHASEBAT GENEL MÜDÜRÜ SAYIN SARITAŞ MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ

14 Ekim 2011, Cuma | 10:42

Bilindiği gibi son günlerde, gerek kamuoyunda gerekse Maliye çalışanları arasında, Muhasebat Genel Müdürlüğü birimlerinin ( Mal Müdürlükleri ve Saymanlıkların) kapatılacağına dair söylentiler çıkmıştır.

Sendikamız tereddütlerin giderilmesi ve ilk yetkili ağızdan konuyla ilgili bilgi almak üzere Muhasebat Genel Müdürü Sayın Mehmet SARITAŞ’ı; Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Öztürk, Tahir Yüzbaşıoğlu, Ankara 2 No’lu Şube Başkan Yardımcısı Türkeş Güney, Dış İşleri Bakanlığı Saymanlık Temsilcimiz Şevket Demir, Muhasebat Genel Müdürlüğü temsilcimiz Barbaros Önaldı, Jandarma Eğitim Komutanlığı temsilcimiz Betül Coşkuner tarafından 13 Ekim 2011 Perşembe günü makamında ziyaret etmiştir.

Yapılan ziyarette, Muhasebat Genel Müdürü Sayın Mehmet SARITAŞ Muhasebe Birimlerinin (Mal Müdürlükleri ve Saymanlıkların) şu an kapatılmasının söz konusu olmadığını Genel Müdürlüğün gelecekteki 5 -10 yıl sonraki misyonunun ne olması, nasıl olması yönünde çalışmaların olduğunu, teşkilat ve çalışanların daha iyi seviyelere gelmesi noktasında çalışmaların olduğunu ifade etmiştir.

Sendikamızdan bu çalışmalara katkı sunmasını ve rapor hazırlanmasını beklediğini, bu çalışmalardan memnun olacağını belirtmiştir.

Bu konuda katkı sağlamak isteyen üyelerimizin, görüş ve önerilerini Genel Merkezimize göndermelerini rica ederiz.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1