Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

MALİYECİLERİ ANKARA’DA AĞIRLADIK


[ 21 Haziran 2011, Salı – 14:38 ]

Muhasebe Uzmanlığı Eğitimi nedeniyle Ankara’da bulunan Maliyecilere, sendikamız tarafından yemek verildi. Düzenlenen organizasyonda, Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcıları Bayram Öztürk, Osman Eksert, Cafer Seçer, Türk Büro-Sen Artvin İl Temsilcisi Uğur Özer, Türk Büro-Sen 2.No’lu Şube Yönetim Kurulu üyeleri ile sınavı kazanarak eğitime Türkiye’nin dört bir yanından gelen Maliyecilerle bir araya geldi.

Yemekte bir konuşma yapan Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcısı Bayram Öztürk, Maliye kökenli biri olarak oldukça zor bir sınavı kazandıkları için üyelerimizi tebrik ederek sözlerine başladı. Maliye’nin devlet işleyişindeki öneminden bahseden Genel Başkan Yardımcısı Öztürk, yaz kış demeden, yeri geldiğinde hafta sonları dahil olmak üzere, büyük fedakârlıklarla güç koşullarda çalışan Maliye personelinin, yine de bu özverili çalışmalarına rağmen hak ettikleri ücreti alamadıklarını ifade etti.

Türk Büro-Sen’in kurum çalışanları için elde ettiği kazanımlara başka sendikaların sahip çıkmaya çalışmalarının hiçbir ahlaki değere sığmadığını belirtti. Türk Büro-Sen’in Maliye çalışanları için verdiği mücadelenin başta kurum idari kurulları olmak üzere pek çok belge ile sabit olduğunu ifade eden Öztürk, bazı sendikaların emek hırsızlığı yaptıklarını ve kamu çalışanlarını yanıltmaya çalıştıklarını söyledi. Kamu çalışanları arasında örgütlenmenin önemine de değinen Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcısı Bayram Öztürk, “memurlarımız herhangi bir sendikaya üye olmalıdır. Sivil Toplum Kuruluşları ve sendikal örgütlenme Avrupa seviyesine geldiği zaman Türkiye’de demokrasi tam manası ile hakim olabilir. Kamu çalışanları hangi sendikayı tercih ederlerse etsinler sendikalaşmaya önem vermelilerdir. Bütün Maliye çalışanlarını Hizmet kolunda yetkili olan Türk Büro-Sen’e üye olmaya davet ediyorum” dedi.

Alkışlanan konuşmasının ardından Genel Başkan Yardımcısı Bayram Öztürk’e, Ankara 2. No’lu Şube Yönetim Kurulu tarafından çiçek takdim edildi.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 45
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |