Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

MALİYE’DE MUHTEŞEM İŞ YERİ TEMSİLCİLİĞİ AÇILIŞI


[ 25 Mayıs 2011, Çarşamba – 17:38 ]

Türk Büro-Sen Ankara 2 No’lu Şube’nin Maliye Bakanlığı’nda ki İş Yeri Temsilcilik Odası, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Genel Başkan Yardımcıları Bayram Öztürk, Osman Eksert, Tahir Yüzbaşıoğlu, Ankara 2. No’lu Şube Başkanı Hakan Uzunoğlu, Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve üyelerimizin katılımıyla açıldı.

25 Mayıs 2011 Çarşamba günü saat 12:30’da gerçekleştirilen açılışta, bir konuşma yapan Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Maliye çalışanlarının mevcut iktidar iş başına geldiği günden bu yana mağdur edildiğini ifade ederek, Türk Büro-Sen’in kurum personelinin hak ve menfaatlerini geliştirmek için yapmış olduğu mücadele ile kazanımları dile getirdi. Genel Başkan Yokuş sözlerini şöyle sürdürdü: “Hükümet sadece iktidarını sürdürebilmesi için gerekli olan kesimleri görüyor. Polislere, hakimlere, savcılara,imamlara,valilere zam üstüne zam yaparken; emniyette ki sivil memurları, diyanetteki hizmetli kadrosunda çalışanları, adliyedeki diğer personeli, içişleri ve nüfusta çalışan memurları görmezden geliyor. Yani diyor ki, biz 2 buçuk milyon memurun iki bin-üç binlik kesimine iyi bakalım gerisi ne olursa olsun diyor. Maliye çalışanları da bu görmezden gelinen kamu çalışanları grubunun içindedir. Bugün burada bu iş yeri temsilcilik odamızı açmaktan gurur duyuyoruz. Bu odada Maliye çalışanlarının sorunları ve çözüm önerileri konuşulacak, hak arama mücadelemize katkı sağlanacaktır. Emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum”.

Genel Başkan Fahrettin Yokuş’un konuşmasının bitiminde okunan duanın ardından, Türk Büro-Sen Genel Merkez Yönetimi tarafından kurdele kesilerek, İş Yeri Temsilcilik odasının açılışı gerçekleştirildi. Daha sonra, memurlarla bir arada olmak adına kurum yemekhanesinde, hep birlikte öğle yemeği yenildi.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 64
 
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |