Geri

SGK YÖNETİMİNDEN TÜRKİYE KAMU-SEN'E ZİYARET

20 Mayıs 2011, Cuma | 11:16

Sosyal Güvenlik haftası nedeniyle Sosyal Güvenlik Kurumu Başkan Yardımcıları ziyaretimize geldi.

SGK Başkan Yardımcısı İlyas Çelikoğlu ve beraberindekiler Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi’nde yönetim kurulunu ziyaret etti. Ziyarette, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, sosyal güvenlik kurumunda yaşanan sıkıntılara dikkat çekti. Koncuk konuşmasında, bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin sosyal güvenlik anlayışı ile paralel olduğunu, bu nedenle sosyal güvenlik alanında yaşanan sıkıntıların çözülmesinin öneminden söz etti.

Ülkenin en büyük kurumlarından birinin SGK olduğunu belirten Koncuk, kurum çalışanlarının da yaşadığı problemlerin göz ardı edilmemesi gerektiğine vurgu yaptı.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkan Yardımcısı İlyas Çelikoğlu ise çalışanların sorunlarının takipçisi olduklarını, çözümün sendikalarla işbirliği içerisinde geleceğine inandıklarını söyledi. SGK olarak toplumu bilgilendirmek için büyük bir gayret içerisinde olduklarını belirtti.

Ziyarette, Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri Önder Kahveci, Türkiye Kamu-Sen Genel Mali Sekreteri ve Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, Türk Büro-Sen Genel Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Fahrettin Yokuş, Türkiye Kamu-Sen Genel Sosyal İşler Sekreteri ve Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı İlhan Koyuncu Türkiye Kamu-Sen Genel Eğitim Sekreteri ve Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Nazmi Güzel, Türkiye Kamu-Sen Genel Mevzuat Sekreteri ve Türk Haber-Sen Genel Başkanı İsmail Karadavut, Türkiye Kamu-Sen Genel Basın Sekreteri ve Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Celal Karapınar , hazır bulundu.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1