Geri

ANKARA 12 NO’LU ŞUBE 1. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

04 Nisan 2011, Pazartesi | 15:20

Yeni oluşturulan Ankara 12 No’lu Şube’nin Olağan 1. Genel Kurulu 02.04.2011 günü saat: 13.30’da Sendika hizmet binası salonunda gerçekleştirildi. İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu ile başlayan Genel Kurul’da daha sonra Divan Kurulu seçimi yapıldı. Divan Başkanlığına Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Aslan’ın seçilmesinin ardından, bir konuşma yapan Aslan; Ankara 12 No’lu şubeye başarılar diledi.

Genel Kurulun açılış konuşmasını yapan Kurucu Şube Başkanı Mahmut Dündar, şubeye bağlı kurumları sıralayarak, yapmayı planladıkları faaliyetleri anlattı. Hafta sonu demeden şube olağan genel kuruluna katıldıkları için davetlilere teşekkür eden Dündar, Genel Kurul’un hayırlı olmasını temenni etti.

Protokol konuşmalarında kürsüye gelen Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, “Sendika olarak, kamu çalışanlarının sorunlarını muhatapları ile çözmeye ve çalışanların haklarını geliştirmeye çalışırsınız. Ayrıca, sendika; sosyal bir olgu olduğu için üyenizin her türlü sorunuyla hemhal olmalı, sevinci ve tasasında yanında yer almalısınız. Bu bir ailenin, kardeşliğin gereğidir. Bazıları sendikacılığı doğru algılayamayabilir. Ama Türkiye Kamu-Sen ve Türk Büro-Sen’in sendikalcığı, sevgi, saygı, birlik ve beraberlik üzerine kurulmuştur.”dedi. Konuşmasında, kamu çalışanlarının sorunlarından, ülke gündemine kadar pek çok konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Genel Başkan Fahrettin Yokuş konuşmasının son bölümünde yapılan Ankara 12. No’lu Şube Olağan Genel Kurulu’nun ülkemize, camiamıza, sendikamıza ve tüm kamu çalışanlarına hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Faaliyet raporunun oylanmasının ardından, seçim usul ve esasları divan başkanı tarafından okundu.

Yapılan seçimlerin ardından Ankara 12. No’lu Şube Yönetim Kurulu (asil) aşağıdaki isimlerden meydana geldi:

Mahmut DÜNDAR (Şube Başkanı)
Atıf ATASOY
Yavuz ÇELİK
Levent KOÇ
Aytekin AYDEN
Cafer ERDOĞAN
Mustafa SAMUR

Yeni kurulun ve 1. Olağan Genel Kurul sonucu seçilen, 12. No’lu Şube Yönetimimize başarılar dileriz.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 69