Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

NÜFUS VE VATANDAŞLIK İŞLERİ GENEL MÜDÜRÜ’NE ZİYARET


[ 29 Mart 2011, Salı – 16:37 ]

Türk Büro-Sen 29.03.2011 günü, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Genel Başkan Yardımcısı Nejla Öksüz, Ankara 7 No’lu Şube Başkanı Kadir Polat ve Şube Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Ahmet Sarıcan’a yeni atandığı görevinden dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Genel Müdürümüze yeni görevinin hayırlı olması temennisinden sonra sendikamız tarafından; Nüfus Müdürlüklerinde seçmen kütüklerinin güncelleştirilmesi Usul ve Esaslarını gösteren genelgenin 17. maddesi gereğince ödenen ücretin nüfus çalışanlarına da ödenmesi yönünde Yüksek Seçim Kurulu nezdinde girişimlerde bulunulması, mesaiye kalındığı sürece personelin akşam yemeği ve hafta sonu servis imkanı sağlanması, Nüfus Müdürlüklerinde ki iş yoğunluğunun giderilmesi ile ilgili Başbakanlık Genelgesinin titizlikle uygulanmasının sağlanması, arşivde restorasyon bölümünde çalışan Teknik Okul mezunu VHKİ unvanlı memurlar için görevlerine göre yeni kadrolar ihdas edilmesi ve Nüfus Genel Müdürlüğü bünyesinde ki personelin kreş ile sorunun giderilmesi talep edildi.

Sendikamızın yapmış olduğu talepler doğrultusunda Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Ahmet Sarıcan, 12 Hazirana kadar olan süreç için mesai çalışmalarının olduğunu, mesaiye kalınan süreçte akşam yemeği ve hafta sonu servis imkanının araştırılacağını ifade etti. Genel Müdür Sarıcan, arşivde restorasyon bölümünde çalışanlar için, Arşiv Uzmanı ve kimyager kadrolarının talep edileceğini ve kreş için mevcut binada yer olmadığını ancak çevrede uygun bir yerin araştırılacağını bildirdi.

Türk Büro-Sen heyeti daha sonra, Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tutulmaz ve İl Müdür Fehmi Tercan’ı ziyaret ederek, Nüfus çalışanlarının sorunlarını anlattı ve çözüm önerileri sundu.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 1
       
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |