Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

HAZİNE VE DTM’DE Kİ BAYAN ÜYELERİMİZ YILBAŞI ÇAYINDA BULUŞTU


[ 29 Aralık 2010, Çarşamba – 12:37 ]

Türk Büro-Sen 8. No’lu şubeye bağlı Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı’nda düzenlenen bir organizasyonla kurum da çalışan bayan üyelerimiz, yaklaşan yılbaşı verisiyle bir çay toplantısında bir araya geldi. Toplantıya, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Genel Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Cafer Seçer, Ankara 8. No’lu Şube Başkanı Kamil Yılmaz, Şube Mali Sekreteri Ferzail Gürün, Eğitim ve Sosyal İşler Şube Sekreteri Mediha Tamer ile çok sayıda bayan üye katıldı.

Organizasyonda bir konuşma yapan Ankara 8. No’lu Şube Başkanı Kamil Yılmaz, sendikamızın faaliyetlerinden ve Türkiye’de ki kadın çalışanların sorunlarından bahsetti. Kadınların sendikal mücadele de ki yerlerinin önemini vurgulayan Şube Başkanı Yılmaz, kurumda ki kadın üye sayısının da artması gerektiğini sözlerine ekledi.

Ankara 8. No’lu Şube Başkanı Kamil Yılmaz’ın ardından bir konuşma yapan Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, kamu çalışanlarına yönelik olarak yapılması planlanan değişikliklerle ilgili bilgilendirmelerde bulunarak sözlerine başladı. Kamu da çalışma barışının liyakatsiz yöneticilerin eliyle gün geçtikçe bozulduğunu ifade Genel Başkan Fahrettin Yokuş, Türkiye’nin içinde bulunduğu gerçek tablonun kamuoyundan saklandığını ifade etti. Konuşmasının son bölümünde, ülkemizde ki kardeşliğin ve birliğin bozulması için sinsi planların sahneye konulduğunu söyleyen Genel Başkan Fahrettin Yokuş’un konuşması salondan büyük alkış aldı. Genel Başkan Yokuş, 2011 yılının ülkemize, milletimize, kamu çalışanlarına ve üyelerimize hayırlar getirmesini dileyerek sözlerini noktaladı.

Konuşmaların ardından, bayan üyeler mikrofona gelerek duygu ve düşüncelerini ifade ettiler. Organizasyon sendikamıza yeni katılan üyelerimize rozet takılması ve birlikte söylenen şarkılarla son buldu.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 91
       
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |