Geri

HAZİNE VE DTM’DE Kİ BAYAN ÜYELERİMİZ YILBAŞI ÇAYINDA BULUŞTU

29 Aralık 2010, Çarşamba | 12:37

Türk Büro-Sen 8. No’lu şubeye bağlı Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı’nda düzenlenen bir organizasyonla kurum da çalışan bayan üyelerimiz, yaklaşan yılbaşı verisiyle bir çay toplantısında bir araya geldi. Toplantıya, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Genel Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Cafer Seçer, Ankara 8. No’lu Şube Başkanı Kamil Yılmaz, Şube Mali Sekreteri Ferzail Gürün, Eğitim ve Sosyal İşler Şube Sekreteri Mediha Tamer ile çok sayıda bayan üye katıldı.

Organizasyonda bir konuşma yapan Ankara 8. No’lu Şube Başkanı Kamil Yılmaz, sendikamızın faaliyetlerinden ve Türkiye’de ki kadın çalışanların sorunlarından bahsetti. Kadınların sendikal mücadele de ki yerlerinin önemini vurgulayan Şube Başkanı Yılmaz, kurumda ki kadın üye sayısının da artması gerektiğini sözlerine ekledi.

Ankara 8. No’lu Şube Başkanı Kamil Yılmaz’ın ardından bir konuşma yapan Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, kamu çalışanlarına yönelik olarak yapılması planlanan değişikliklerle ilgili bilgilendirmelerde bulunarak sözlerine başladı. Kamu da çalışma barışının liyakatsiz yöneticilerin eliyle gün geçtikçe bozulduğunu ifade Genel Başkan Fahrettin Yokuş, Türkiye’nin içinde bulunduğu gerçek tablonun kamuoyundan saklandığını ifade etti. Konuşmasının son bölümünde, ülkemizde ki kardeşliğin ve birliğin bozulması için sinsi planların sahneye konulduğunu söyleyen Genel Başkan Fahrettin Yokuş’un konuşması salondan büyük alkış aldı. Genel Başkan Yokuş, 2011 yılının ülkemize, milletimize, kamu çalışanlarına ve üyelerimize hayırlar getirmesini dileyerek sözlerini noktaladı.

Konuşmaların ardından, bayan üyeler mikrofona gelerek duygu ve düşüncelerini ifade ettiler. Organizasyon sendikamıza yeni katılan üyelerimize rozet takılması ve birlikte söylenen şarkılarla son buldu.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 91