Geri

SENDİKAMIZ İLKLERE DEVAM EDİYOR

24 Aralık 2010, Cuma | 13:08

Türk Büro-Sen’in 26 Aralık 2010 Pazar Günü yapılacak SGK Görevde Yükselme Sınavına yönelik olarak, üyelerimize Ankara’daki sendika hizmet binamızda vermiş olduğu ve online olarak Türkiye’nin dört bir yanında ki üyelerimizin takip edebildiği eğitimlerin tamamlanmasının ardından, dün (23.12.2010) günü bir deneme sınavı gerçekleştirildi.

Deneme sınavı öncesi, Türk Büro-Sen Genel Sekreteri Bayram Öztürk, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Hüseyin Aslan, Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Osman Eksert, SGK Ankara Şube Başkanları Dinçer Güler, Harika Güzel ve Yücel Özer, Pazar günü sınava girecek olan üyelerimize başarı dileklerinde bulundu.

Ardından sınav öncesi motivasyonu yükseltmek amacıyla sendikamızın davetlisi olan Aytekin Erdoğan, üyelerimize kendine güven ve sınav stresini yenmeye yönelik bir konuşma gerçekleştirdi.

Daha sonra sendikamızın eğitim salonunda, sınava girecek olan adaylar 128 soru eşliğinde bilgilerini sınama şansı buldu. Yapılan deneme sınavı, aynı anda internet sitemizde yayınlanarak ülkemizin her yerinde sınava girecek olan üyelerimize sınav öncesi kendilerini test etme imkanı verdi. 130 dakika süre verilen deneme sınavı, Cumartesi akşamına kadar internet sitemizde yayında kalacaktır.

Sınava girecek olan tüm üyelerimize başarılar dileriz.


Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 33