Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

ANKARA 7 NO’LU ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ


[ 25 Ekim 2010, Pazartesi – 15:54 ]

Ankara 7 No’lu Şubenin Olağan Genel Kurulu 24.10.2010 Pazar günü Sendika Genel Merkez Hizmet binasında gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın sonrasında, Şube Başkanı Kadir Polat tarafından Genel Başkan Fahrettin Yokuş’un mesajının okunmasıyla başlayan Şube Olağan Genel Kurulu, divan seçimiyle devam etti. Divana Kurulu Bakanlığına Mahmut Akgül’ün seçilmesinin akabinde, Genel Mali Sekreter Rahmi Erdem açılış ve protokol konuşmalarını gerçekleştirdi.

Genel Mali Sekreter Rahmi Erdem konuşmasına, yapılan Şube Genel Kurulunu Yüce Milletimize, Türkiye Kamu-Sen’e, Türk Büro-Sen’e ve kamu çalışanlarına hayırlı olması dilekleriyle başladı. İçişleri Bakanlığı çalışanlarından oluşan Ankara 7. No’lu şube üyelerinin doldurduğu salona, “bizde sizlerden birisiyim” diyerek seslenen Genel Mali Sekreter Rahmi Erdem, sendikal mücadeleye başladıkları ilk yıllarda bunun illegal bir faaliyet olarak görüldüğünü, ancak Türkiye Kamu-Sen’in, Türk Büro-Sen’in ve üyelerimizin çabaları sonucunda artık kırmızı halılarda rahatlıkla yürüyebilen ve memur haklarını cesurca dile getirebilen bir seviyeye çıkartıldığını ifade etti. Nüfus çalışanlarının en çok çalışan ve hak ettiğini en az alan kamu çalışanlarından olduğunu söyleyen Genel Sekreter Rahmi Erdem, Türk Büro-Sen’in mücadelesi neticesinde 40+40 ile başlatılan denge tazminatının bugün 300 liraya, 2011’de 380 liraya ulaştığını belirtti. Sendikamızın hizmet kolunda kurulduğu günden bu yana 1 numara olduğunu dile getiren Erdem, Toplu Görüşme süreci ve Anayasa değişikliğinin kamu çalışanlarına getirmiş olduğu olumsuz etkiler konusunda aydınlatıcı bilgilendirmelerde bulundu.

Genel Mali Sekreter Rahmi Erdem’in açılış ve protokol konuşmalarının ardından, Ankara 7 No’lu Şube Başkanı Kadir Polat tarafından denetim ve faaliyet raporu okundu. Kadir Polat ve Cevdet Manav’ın ayrı ayrı listelerle yarıştığı Genel Kurulda İçişleri Bakanlığı çalışanları Kadir Polat ile yola devam kararı aldı. Kadir Polat’ın yeniden Şube Başkanlığı’na seçildiği Ankara 7. No’lu yönetim kurulu (asil) şu isimlerden meydana geldi:

Nejla Öksüz
Mehmet Köse
Kubilay Gökçe
Meral Özdemir
Mevlüt Yayabaşı
İrfan Avıncan

Şubemizin, yönetim organlarına seçilen asıl ve yedek üyelerine başarılar dileriz.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 29
 
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |