Geri

DIŞ TİCARET MÜSTEŞARI SN.AHMET YAKICI’YA PERSONELİN SORUNLARINI İLETTİK

02 Eylül 2009, Çarşamba | 15:29

Dış Ticaret Müsteşarlığı personelinin sorunlarının çözümüne ilişkin taleplerimizi, Devlet Bakanı Zafer Çağlayan’a, makamında yaptığımız görüşmede kendisine bir rapor halinde sunmamızın ardından, Dış Ticaret Müsteşarlığı ile ilgili taleplerimizi bu kez de Dış Ticaret Müsteşarı Ahmet Yakıcı’ya ilettik.

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, Ankara 8. No.lu Şube Başkanımız Kamil Yılmaz, Ankara 8. No.lu Şube Denetleme Kurulu Üyesi Rasim Yavuz ve Hasibe Oğuz’dan oluşan bir heyetle, Dış Ticaret Müsteşarı Ahmet Yakıcı’yı ziyaret etti. Dış Ticaret Müsteşarı Yakıcı’ya, 22.08.2009 tarihinde Sayın Devlet Bakanı Zafer Çağlayan’a sunulan 9 maddelik talep dosyamız takdim edildi. Taleplerimizi içeren dosyada; çalışanların fazla mesai hakkı, ikramiye ve teşvik ikramiyesi, müsteşarlık binalarının fiziki şartlarının yetersizliği, sözleşmeli personellerin özlük hakları, görevde yükselme ve unvan değişikliği, promosyonlar gibi Dış Ticaret Müsteşarlığı personelinin süregelen sıkıntıları ve çözümü için gerekli olan taleplerimiz yer aldı.

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş Dış Ticaret Müsteşarlığı’nda ki temaslarında ayrıca, Müsteşar Yardımcısı Abdullah Köten, Müsteşar Yardımcısı Ömer Faruk Doğan, Müsteşar Yardımcısı Cemalettin Damlacı, İhracat Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Cavit Erdem, İhracat Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Aytaç Yenal, İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanı Musa Demir ve EAD Genel Müdürlüğü Daire Başkalarından Avni Dağdeviren’e yurt dışı görevleri ile üst düzey yönetime yeni atamalarından dolayı ziyarette bulundu.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1