Geri

GENEL MERKEZİMİZİN DMO ZİYARETİ

02 Şubat 2009, Pazartesi | 11:56

Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ, Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz A.Memduh ÖZER, Ankara 9 nolu şube Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet ÖZMEN DMO Genel Müdürü İlyas ARLI’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette 14.10.2008 tarihli resmi gazetede yayımlanıp yürürlüğe giren Yüksek Planlama kararında DMO’da çalışan sözleşmeli Personele verilmeyen zamların mağduriyetini gidermek için görüşmelerde bulunmuşlardır. DMO Genel Müdürlüğüne 21.10.2008 tarihinde yazmış olduğumuz yazıyla DMO çalışanlarına yapılan haksızlığın giderilmesi talep edilmiş ve bu meyanda DMO Genel Müdürlüğü yazımıza cevaben 20 Kasım 2008 tarih ve 56667 sayılı yazılarında durum mağduriyetin giderilmesi için 17.11.2008 tarih ve 29276 sayılı yazı ile Hazine Müsteşarlığının da ve DMO Yönetim Kuruluna yetki istenildiği bildirilmiştir. Bu tarihten sonra herhangi bir gelişme olmadığından bu ziyarette konuyu önemsediğimizi ve DMO çalışanlarının mağduriyetinin bir an evvel giderilmesi talebimizi yineledik. DMO Genel Müdürü İlyas ARLI ise konunun kendilerince de önemli olduğunu bunun içinde Hazine Müsteşarlığında oluşturulan komisyon üyeleri ile görüşmelerinin devam ettiğini ve kısa zamanda çözümleneceğini bildirmişlerdir. Toplantıya ayrıca DMO Genel Müdür Yardımcısı Mustafa UYANIK’ta katılmışlardır.

Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ, Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz A.Memduh ÖZER, Ankara 9’ nolu şube Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet ÖZMEN daha sonra DMO Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan SÜLEYMANİYE’yi makamında ziyaret ettiler. DMO Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan SÜLEYMANİYE’de Personel sorunlarının çözümünde elerinden ne geliyorsa yapacaklarını söyledi.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1