Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

GENEL MERKEZİMİZİN DMO ZİYARETİ


[ 02 Şubat 2009, Pazartesi – 11:56 ]

Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ, Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz A.Memduh ÖZER, Ankara 9 nolu şube Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet ÖZMEN DMO Genel Müdürü İlyas ARLI’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette 14.10.2008 tarihli resmi gazetede yayımlanıp yürürlüğe giren Yüksek Planlama kararında DMO’da çalışan sözleşmeli Personele verilmeyen zamların mağduriyetini gidermek için görüşmelerde bulunmuşlardır. DMO Genel Müdürlüğüne 21.10.2008 tarihinde yazmış olduğumuz yazıyla DMO çalışanlarına yapılan haksızlığın giderilmesi talep edilmiş ve bu meyanda DMO Genel Müdürlüğü yazımıza cevaben 20 Kasım 2008 tarih ve 56667 sayılı yazılarında durum mağduriyetin giderilmesi için 17.11.2008 tarih ve 29276 sayılı yazı ile Hazine Müsteşarlığının da ve DMO Yönetim Kuruluna yetki istenildiği bildirilmiştir. Bu tarihten sonra herhangi bir gelişme olmadığından bu ziyarette konuyu önemsediğimizi ve DMO çalışanlarının mağduriyetinin bir an evvel giderilmesi talebimizi yineledik. DMO Genel Müdürü İlyas ARLI ise konunun kendilerince de önemli olduğunu bunun içinde Hazine Müsteşarlığında oluşturulan komisyon üyeleri ile görüşmelerinin devam ettiğini ve kısa zamanda çözümleneceğini bildirmişlerdir. Toplantıya ayrıca DMO Genel Müdür Yardımcısı Mustafa UYANIK’ta katılmışlardır.

Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ, Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz A.Memduh ÖZER, Ankara 9’ nolu şube Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet ÖZMEN daha sonra DMO Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan SÜLEYMANİYE’yi makamında ziyaret ettiler. DMO Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan SÜLEYMANİYE’de Personel sorunlarının çözümünde elerinden ne geliyorsa yapacaklarını söyledi.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 1
       
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |