Geri

SAMSUN ŞUBEMİZDEN SGK İL MÜDÜRÜNÜ ZİYARET

09 Temmuz 2008, Çarşamba | 17:18

Şube yönetim kurulumuz Samsun SGK İl Müdürü Sayın Saffet ÇALIŞKAN'ı saat 09.30'da makamında ziyaret ederek, çalışanların sorunlarını iletmiştir. Yaklaşık olarak 1,5 saat süren görüşmede;

Personel yetersizliği, senelik izinler, görevlendirmelerde görev ve yetki çerçevesinin net olarak belirlenmesi, denetimlerin yetkili olmayan memur ve şeflere yaptırılmasının sona erdirilmesi, farklı binalarda çalışanların aynı uygulama içerisinde sevk ve idare edilmesi, cumartesi ve pazar günleri çalışan personele mesai bitiminin 12'yi geçmesi halinde öğle yemeği verilmesi, personelin çalışma hayatıyla ilgili sorunlarının bizzat kendilerinden dinlenerek çözüme kavuşturulması, aylık durumu değerlendirmek üzere toplantılar yapılıp sorunların çözüme kavuşturulması, bütün personeli bir binada toplamak üzere yapılan çalışmalar vb. konular ele alınmıştır.

Saat 13.00'de Ankara'ya hareket edeceğini belirten İl Müdürü Sayın Saffet Çalışkan, dönüşünde bu ve benzeri konularla bizzat ilgilenerek çözüme kavuşturulması için elinden geleni yapacağını tarafımıza iletmiştir.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1