Geri

KANUN TEKLİFLERİMİZİ TBMM’YE İLETTİK

12 Şubat 2020, Çarşamba | 15:03

Genel Başkanımız Osman Eksert, Genel Başkan Yardımcılarımız Nebi Yay, Vedat Ulu, Ankara 2 Nolu Şube Başkanımız Türkeş Güney ve TBMM Temsilcimiz Ömer Çakmak ile 12.02.2020 tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Celal Adan, Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili Erkan Akçay ile Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül ’ü ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde hizmet kolumuza bağlı kurumlarda çalışanların sorunları görüşülerek, Sendikamız Ar-Ge Merkezince hazırlanan;

“GÜMRÜK MUHAFAZA PERSONELİNE FİİLİ HİZMET SÜRESİ ZAMMI VERİLMESİ” ve

“İDARELERİN HUKUK BİRİMLERİNDE GÖREV YAPAN DİĞER PERSONELİN AVUKATLIK VEKALET ÜCRETİNDEN FAYDALANMASI”

İle ilgili kanun tekliflerimiz takdim edildi.

Genel Başkanımız Osman Eksert, “Kanun tekliflerimizin sizlerin aracılığıyla TBMM’ye getirilmesi ve hayata geçirilmesi bizler için çok önemlidir. Memurlarımızın bir çok sorunu var ve biz bu sorunların çözümü için Türk Büro-Sen olarak her platformda mücadele ediyoruz. Milliyetçi Hareket Partisinin memurlarımıza olan hassasiyeti için de ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

MHP Yöneticileri ise, “Memurlarımızın sorunlarını yakından takip ediyor, bu sorunların çözümü içinde TBMM’ye kanun tekliflerini iletiyoruz. İnanıyoruz ki hazırlamış olduğunuz kanun teklifleri TBMM Genel Kurulundan geçer ve memurlarımız bir nebze de olsa rahat eder. MHP olarak her zaman elimizi taşın altına koyacağız” dediler.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 5