Geri

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL DAİRE BAŞKANI ORHAN ÇEVİK İLE GÖRÜŞTÜK

15 Kasım 2019, Cuma | 09:09

Genel Başkanımız Osman Eksert, Ankara 13 Nolu Şube Başkanımız Sadık Mefa ve Şube Başkan Yardımcımız İbrahim Baş ile 13.11.2019 tarihinde Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanı Orhan Çevik’i ziyaret etti.

 

Emniyette çalışan Devlet memurlarının sorunları ve taleplerinin görüşüldüğü ziyarette Genel Başkanımız Osman Eksert, “Görevde yükselme sınavlarının biran evvel açılması, emniyette çalışan devlet memurları ile teknisyen yardımcılarının görev tanımlarının net olarak yapılması, fazla mesailerin karşılığının ücret olarak ödenmesi, nöbet izinlerinin takip eden günde kullandırılması, polisler gibi devlet memurlarının da şehir içi ulaşımdan ücretsiz faydalanması ile emeklilikte silah taşıma ruhsatının harçsız devam ettirilmesi” yönündeki taleplerimizi iletti.

 

Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanı Orhan Çevik ise, Sendikamızın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Talepleriniz oldukça makul, çalışanlarımızın mağdur olmasına müsaade etmeyeceğiz. Sendikanızla iş birliği içinde olmaktan mutluluk duyarız” dedi.