Geri

ANKARA ŞUBE YÖNETİCİLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİK

19 Eylül 2019, Perşembe | 17:36

Genel Merkez Yöneticilerimiz 18.09.2019 tarihinde Sendika Genel Merkezimizde Ankara Şube Başkanlarımız ve Şube Başkan Yardımcılarımız ile bir araya geldi.

 

Toplantıya Konfederasyonumuz Genel Başkanı Önder Kahveci, Genel Başkanımız Osman Eksert, Genel Başkan Yardımcılarımız Hüseyin Aslan, Bayram Ali Oymak, Kadir Polat, Vedat Ulu ve Gürkan Orhan katıldı.

 

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci konuşmasında Toplu Sözleşme sürecinde yaşananlar ve Hakem Heyeti ile ilgili bilgi aktararak, Türkiye Kamu-Sen olarak yetkiyi almak zorundayız. Milyonlarca memur ve memur emeklisinin haklarının korunup geliştirileceği tek yer Türkiye Kamu-Sen’dir, dedi.

 

Genel Başkanımız Osman Eksert ise konuşmasında 2020 ve 2021 yılları içinde Sendikamızın izleyeceği yol haritasından bahsederek, biz sadece üyelerimiz için değil tüm Memurlar için çalışacağız. Hiç bir memurun hakkını sarı sendikalar gibi masada bırakmayacağız. Hak mücadelemiz için gerek görürsek iş bırakma dahil olmak üzere bütün haklarımızı kullanacağız, dedi.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 6