Geri

ESKİŞEHİR ŞUBEMİZ, HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI ÇALIŞANLARINA MÜJDE

31 Mayıs 2019, Cuma | 09:49

TÜRK BÜRO SEN DEN TARİHİ BİR BAŞARI DAHA

Eskişehir Şube Başkanı Alp ARSLAN, sendikalarının yıllardır verdiği Hazine ve Maliye Bakanlığı (Gelir ve Gider ) kurum içi uzmanlık sınavı açılmasında elde ettikleri başarıyı paylaştı.

Arslan, “Bilindiği üzere Sendikamız, yıllardır Hazine ve Maliye Bakanlığı (Gelir ve Gider) kurum içi uzmanlık sınavı açılması için mücadele etmiş, konuyla ilgili olarak Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı, Hazine ve Maliye Bakanlığı  bürokratları dahil olmak üzere,  Siyasi Parti Temsilcileri ile görüşmüş ve MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay aracılığıyla da TBMM’ye kanun teklifi  verilmesini sağlamıştık.

Sendikamızın bu konudaki girişimleri sonuç verdi. Hazine ve Maliye Bakanlığı (Gelir-Gider)  Defterdarlık Uzmanı ve Gelir Uzmanı Sınavı açılmasıyla ilgili teklif TBMM’de 30.05.2019 tarihinde Meclis genel kurulunda kabul edildi.

 Hazine ve Maliye Bakanlığı  (Gelir ve Gider)çalışanları adına üstün gayretlerinden dolayı başta MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay olmak üzere, Hazine ve Maliye Bakanı sayın Berat Albayrak ve AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş’a ve emeği geçen herkese Sendikamız adına teşekkürlerimizi iletiriz.”dedi
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1