Geri

BALIKESİR SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE İŞYERİ TEMSİLCİLİK ODAMIZIN AÇILIŞINI YAPTIK

08 Mart 2019, Cuma | 11:38
Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Ali Oymak ve Nebi Yay 08.03.2019 tarihinde Balıkesir Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’nde İşyeri Temsilcilik odamızın açılışını yaptılar.
 
Balıkesir Şube Başkanımız Sıtkı Alkan, Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Balıkesir SGK İl Müdürü Muhammed Sıddık Polat,  İl Müdür Yardımcıları ve kurum çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirilen açılışta Genel Başkan Yardımcımız Nebi Yay, iş yeri temsilcilik odamızın çalışanlara hayırlı olmasını temenni ederek, “Bugün aynı zamanda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Temsilcilik odamız tüm çalışanlara hayırlı uğurlu olsun” dedi.
 
Genel Başkan Yardımcımız Bayram Ali Oymak, “Temsilcilik odamız kurum ile çalışanlar arasında köprü olacak, çalışanların sorunlarını çözüme kavuşturmak için mücadele edecektir. Tüm çalışanlarımıza hayırlı olsun” dedi.
 
Balıkesir SGK İl Müdürü Muhammed Sıddık Polat ise, “Türk Büro-Sen Temsilcilik odası hayırlı olsun, kurum çalışanlarımıza da özverili çalışmaları için çok teşekkür ediyorum” dedi.
 
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 11