Geri

GENEL BAŞKANIMIZ AFYONKARAHİSAR’DA ÜYELERİMİZLE BULUŞTU

06 Şubat 2019, Çarşamba | 05:44
Genel Başkanımız Osman Eksert, Genel Başkan Yardımcımız Nebi Yay ile birlikte 05.02.2019 tarihinde Afyonkarahisar Şubemizce düzenlenen etkinlikte üyelerimiz ile bir araya geldi.
 
Afyonkarahisar Şube Başkanımız İsmail Akman’ın açılış konuşmasının ardından Genel Başkanımız Osman Eksert kürsüye gelerek memur ve memur emeklilerimiz için ek zam talep etti.
 
Konfederasyonumuz ve Sendikamızın memurlar için yaptığı çalışmalardan bahseden Genel Başkanımız Osman Eksert, “Biz memurlarımızın ekonomik, sosyal ve özlük haklarında iyileştirme yapılması için mücadele ediyoruz. Bu kapsamda ek gösterge oranlarının artırılması ve hiç ek gösterge alamayan memurlarımızın da ek gösterge alabilmesi, tüm sözleşmelilerin kadroya geçirilmesi, tüm YHS çalışanlarının GİH sınıfına geçirilmesi için hazırladığımız kanun tekliflerini TBMM’ye gönderdik. Bu konuların takipçisi olmaya da devam ediyoruz inşallah en kısa zamanda hayırlı haberler alacağız.
 
Yine Sendikamızın yıllardır talebi olan Mübaşirlerin GİH Sınıfına geçirilmesi ile ilgili KHK Resmi Gazete’de yayınlandı. Diğer taleplerimizin de hayata geçirilmesi için mücadelemize hız kesmeden devam edeceğiz. Memur ve memur emeklilerinin güvenli sığınağı Türk Büro-Sen ve Türkiye Kamu-Sen’dir. Biz hiçbir memurumuzun ne ekonomik ne de özlük hakları noktasında mağdur edilmesine asla müsaade etmeyeceğiz” dedi.
 
Konuşmalardan sonra Afyonkarahisar Şubemizin önceki yöneticilerinden Yılmaz Güngör ve Metin Kodal’a onur belgesi takdim edildi.

Toplantıya Afyonkarahisar Şube Yönetimimiz ve çok sayıda üyemiz katıldı.
 
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 13