BU SİSTEM SADECE TÜRK BÜRO-SEN ÜYELERİNİN KULLANIMI İÇİN HAZIRLANMIŞTIR.
LÜTFEN ŞİFRENİZİ KİMSE İLE PAYLAŞMAYINIZ.


Siteye Üye Girişimi Yaptım ve Sanal Sınıfa Girmeyi Kabul Ediyorum.

AKTİF

Online Sınava Katılmak İstiyorum. 

AKTİF
Türk Büro-Sen Genel Merkezi, Siz Değerli Üyelerimizin sınav heyecanını bir nebze de olsa azaltmak adına; Zamana karşı yarışarak başarınızı ölçmenize yardımcı olacak bir Online Deneme Sınavı Sistemi geliştirdi. Bu sistem sitemizi takip eden tüm kullanıcılarımıza açık ve Şifresizdir.

Online sınavımıza katılarak, hem ne kadar sürede kaç soru çözebildiğinizi, hem de başarı ortalamanızı öğrenebileceksiniz. Aynı zamanda yanlış işaretlediğiniz soruların doğru cevaplarını da anında görüp, öğrenmeye devam edeceksiniz.

Sistem, sınava girdiğiniz anda süre tutacak ve dakika dakika test sorularının en üst bölümünde kalan zamanınızı size gösterecek. Böylece gerçek sınavınızda zaman ayarlaması yapmak için pratik kazanmış olacaksınız.

Süreniz dolmadan,sınavı kendi isteğinizle sonlandırabilir veya cevap değiştirebilirsiniz. Süreniz dolduğunda sistem otomatik olarak sınavınızı sonlandıracaktır.

Sizlere daha fazla fayda sağlayabileceğimiz bu ve bunun gibi uygulamalar geliştirebilmemiz için lütfen sendikamıza üye olarak bizlere destek veriniz. Türk Büro-Sen sizler için çalışıyor.

Sınavınızda Başarılar Dileriz.

Ferhat ÜNER
Bilgisayar Uzmanı
Türk Büro-Sen Genel Merkez Bilgi İşlem


DAHA GÜÇLÜ OLMAMIZ VE SİZLERE DAHA İYİ BİR HİZMET VEREBİLMEMİZ ADINA LÜTFEN SENDİKAMIZA ÜYE OLUNUZ.