ÖNEMLİ: LÜTFEN BU SİSTEMİ SADECE INTERNET EXPLORER TARAYICISI İLE KULLANINIZ.

Bu Sistem; Siz Değerli üyelerimize, gireceğiniz sınavda bilgi desteği verebilmek adına, Türk Büro-Sen Genel Merkezi tarafından tasarlanmıştır.  Sistemin Ders Arşiv Modülü; İstediğiniz dersi istediğiniz zaman tekrar izlemenize olanak sağlayacak, bilgisayarınıza indirip kendi arşivinizi oluşturabileceksiniz. 

Sistemin işleyişi SİSTEM YÖNETİCİSİ tarafından Mesai saatleri dışında da sürekli kontrol edilecek olup, olası hatalara anında müdahale edilecek, Sistem kusursuz bir şekilde çalışacaktır.  Bu sebeple karşılaşabileceğiniz sorunları öncelikle aşağıda bulunan adımları dikkatlice uygulayarak kendiniz çözme yoluna başvurunuz.

Sanal Sınıfa Giriş İçin Yapılması Gerekenler;

  • Siteye üye olduktan sonra üye girişinizi yapınız.
  • Sitenin sağ üst bölümünden Sanal Sınıfa giriş yapınız.
  • Standart Olarak belirlenen Türk Büro-Sen  kullanıcı alanında değişiklik yapmayınız.
  • Şube Başkanı ve İl Temsilcilerinizden aldığınız şifreyi büyük küçük harflere dikkat ederek giriniz.
  • Şifrenizde hata olduğuna inanıyorsanız, Sistem Yöneticisi ile irtibat kurunuz.
  • Şifrenizi girdikten sonra tamam butonuna tıklayınız.
  • Yukarıdaki maddeleri doğru olarak uyguladığınız halde izleme ekranında X işareti varsa tarayıcınızın üst tarafına yada alt tarafına dikkatlice bakınız. Orada bir eklenti çalıştırma isteği şerit olarak belirmiş olacaktır. O şerite 1 kere tıklayıp "EKLENTİYİ TÜM WEB SİTELERİNDE ÇALIŞTIR" seçeneğini tıklayın ve tekrar Şube Başkanı ve İl Temsilcilerimizden aldığınız şifreyi giriniz.
  • "Bu Sayfayı Görüntülemeye Yetkiniz Yoktur" uyarısı alıyorsanız.Siteye üye girişi yapmamışsınız demektir.Üye girişi yaptıktan sonra yukarıdaki adımları dikkatlice uygulayın.
Eğer yukarıdaki adımları doğru uygulamanıza rağmen çözüme ulaşamadıysanız, Sitemizin sol üst bölümünde bulunan "Online Destek Sistemi" butonunu kullanarak yardım isteyiniz. Buton size Sistem Yöneticisinin burada olup olmadığını anlık olarak gösterecek, Yönetici yoksa mail göndermenizi yada Yönetici buradaysa anlık yazışmanızı sağlayacaktır.(Butonu Görmek için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.)

NOT: Ayar yapmadığınız taktirde Mozilla Firefox tarayıcıda sorun yaşayabilirsiniz. Google Chrome ile izlemek için eklenti yüklemeniz gerekecektir. Tarayıcı olarak Windows varsayılanı olan INTERNET EXPLORER kullanmanızı öneriyoruz. Bu sitemde güvenlik en üst seviyede sağlanmış olup, hiçbir virüs ve casus yazılım riski bulunmamaktadır. Güvenle Kullanabilirsiniz.